UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech cię tam zatrudnią i nic Ci nie płacą , później się chwal ,że darmo robisz ,gdy inni Cię doją .
Dojne czasy
Niech cię tam zatrudnią i nic Ci nie płacą , później się chwal ,że darmo robisz ,gdy inni Cię doją .
Dojne czasy