232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Robotnik też ma honor i chce zarabiać. Tak trzymać. WYGRACIE.
(2020.02.17)

info

24  
  5
A co ma teraz znaczenie czy robotnik ? W tych czasach niejeden z wyzszym zasuwa jako fizyczny bo czasem ma lepszą kasę niz ten gryzipiorek w urzędach i przynosi zonie nędzne grosze
(2020.02.17)

info

16  
  3
A złomstale tam gdzie ich miejsce - na złom! Brawo załoga TE! Dość tej degrengolady. .
degrengolada_w_TE (2020.02.17)

info

17  
  2
Jeżdżą,bo nie mają związków zawodowych i nie ma kto powalczyć o ich dobro,u prywatnego jak nie chcesz robić,to dostajesz kopa w zad.
(2020.02.17)
Efektem tego strajku powinno by© podecie ostatecznej decyzji likwidacji ZKM. ZKM jest nie potrzebny, spulka, która nic nie produkuje a generuje tylko koszty. Proste rozwázanie ikasz sié dla motorniczych znajdzie.
Logicznie myslac (2020.02.17)
Jeżeli przykładem do naśladowania jest złodziejski i buraczany olsztyń,to moje gratulacje.
(2020.02.17)
Elbląg pożegna się z tramwajami, upadek miasta pod egidą obecnej ekipy juz chyba nawet najślepszy emeryt widzi, pomysl na Elbląg w postaci zabetonowania swoich koryt ma k
(2020.02.17)
O to trzeba prawko robić, i iść na kierowcę, stawki super, po co robić w sklepie czy na budowie
(2020.02.17)
Niech nie piszą jaka mają pensje podstawowa tylko jakie wypłaty np za 220h w miesiącu. 4 lub 5 tysiecy
(2020.02.17)
ciekawe co po tramwajach zlikwiduje Wróblewski z koleżkami? wychodzi na ciepłownię ale chyba wcześniej pęknie oczyszczalnia ścieków, no zobaczymy, fakty są niestety takie, że infrastruktura miejska wygląda jak park maszynowy upadającego pgru w 1990 roku, dyrektor pgr miota się się jak szczurek w klatce , nieuniknione i tak nadejdzie
Drugi (2020.02.17)