A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Robotnik też ma honor i chce zarabiać. Tak trzymać. WYGRACIE.
A co ma teraz znaczenie czy robotnik ? W tych czasach niejeden z wyzszym zasuwa jako fizyczny bo czasem ma lepszą kasę niz ten gryzipiorek w urzędach i przynosi zonie nędzne grosze
A złomstale tam gdzie ich miejsce - na złom! Brawo załoga TE! Dość tej degrengolady. .
Jeżdżą,bo nie mają związków zawodowych i nie ma kto powalczyć o ich dobro,u prywatnego jak nie chcesz robić,to dostajesz kopa w zad.
Efektem tego strajku powinno by© podecie ostatecznej decyzji likwidacji ZKM. ZKM jest nie potrzebny, spulka, która nic nie produkuje a generuje tylko koszty. Proste rozwázanie ikasz sié dla motorniczych znajdzie.
Jeżeli przykładem do naśladowania jest złodziejski i buraczany olsztyń,to moje gratulacje.
Elbląg pożegna się z tramwajami, upadek miasta pod egidą obecnej ekipy juz chyba nawet najślepszy emeryt widzi, pomysl na Elbląg w postaci zabetonowania swoich koryt ma k
O to trzeba prawko robić, i iść na kierowcę, stawki super, po co robić w sklepie czy na budowie
Niech nie piszą jaka mają pensje podstawowa tylko jakie wypłaty np za 220h w miesiącu. 4 lub 5 tysiecy
ciekawe co po tramwajach zlikwiduje Wróblewski z koleżkami? wychodzi na ciepłownię ale chyba wcześniej pęknie oczyszczalnia ścieków, no zobaczymy, fakty są niestety takie, że infrastruktura miejska wygląda jak park maszynowy upadającego pgru w 1990 roku, dyrektor pgr miota się się jak szczurek w klatce , nieuniknione i tak nadejdzie