UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg pożegna się z tramwajami, upadek miasta pod egidą obecnej ekipy juz chyba nawet najślepszy emeryt widzi, pomysl na Elbląg w postaci zabetonowania swoich koryt ma k


Anuluj