UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg pożegna się z tramwajami, upadek miasta pod egidą obecnej ekipy juz chyba nawet najślepszy emeryt widzi, pomysl na Elbląg w postaci zabetonowania swoich koryt ma k
Elbląg pożegna się z tramwajami, upadek miasta pod egidą obecnej ekipy juz chyba nawet najślepszy emeryt widzi, pomysl na Elbląg w postaci zabetonowania swoich koryt ma k