Wybrany wątek opinii

No i powodzenia w Olsztynie kupili nowych 12 tramwajów za 108 mln zł o długości ponad 30 m same niskopodłogowe i z internetem, wczesniej kupili 15 nowych solarisów za 113 652 000 zł też z internetem i niskopodłogowe dł 29,3 m dwukierunkowe. Mają nówkę zajezdnię. U nas powinno tak być chociaż w części.
(2020.02.17)
Nie zapominajmy o klimatyzacj dla pasażerow i biletomatach.
Edzio listonosz (2020.02.17)
Jeżeli przykładem do naśladowania jest złodziejski i buraczany olsztyń,to moje gratulacje.
(2020.02.17)
A nie przyszło Ci do głowy, że to wlasnie dlatego, że w Olsztynie jest tak dobrze, to w Elblągu jest tak źle!
Jo (2020.02.17)
@Jo - przeprowadź się do Olsztyna
Wilk Nocny (2020.02.17)
Powrót do komentarzy