Wybrany wątek opinii
No i powodzenia w Olsztynie kupili nowych 12 tramwajów za 108 mln zł o długości ponad 30 m same niskopodłogowe i z internetem, wczesniej kupili 15 nowych solarisów za 113 652 000 zł też z internetem i niskopodłogowe dł 29,3 m dwukierunkowe. Mają nówkę zajezdnię. U nas powinno tak być chociaż w części.
Do moderacji
Odpowiedz
63
9
Nie zapominajmy o klimatyzacj dla pasażerow i biletomatach.
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
Jeżeli przykładem do naśladowania jest złodziejski i buraczany olsztyń,to moje gratulacje.
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
A nie przyszło Ci do głowy, że to wlasnie dlatego, że w Olsztynie jest tak dobrze, to w Elblągu jest tak źle!
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Jo - przeprowadź się do Olsztyna
Do moderacji
Odpowiedz
3
4