232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Masz nauczyciela w rodzinie?
(2020.02.17)
Kogo tam boli, że tyle chcą podwyżki. Mam świetną Maść na BÓL Tylka. .. zapraszam obolałych do mojego gabinetu NFZ płaci
Słodki (2020.02.17)

info

9  
  7
no i zobaczymy jaki to straszny kryzys bedzie bez tych dotowanych tramwajow, nikt tego nie odczuje bo wiekszosc ma auta a reszta doejdzie autobusem, tory tylko stwarzaja wieksze korki a tramwaje obciazaja budżet, maja byc bo maja bo Elblag ma reprezentowac rozwoj, a jest niedorozwoj, w zakladach kontrole gdzie sa ? fikcja literacka, warunki pracy wyzysk, ale co biedny czlowiek moze zrobic jak sa podludzmi na najnizszej z nadgodzinami bo tak sie szefowi oplaca, Totylko tramwaje wierzcholek gory lodowe ktorej 90 % jest schowana pod tafla depresji tego miasta leczonej Borysami i promocjami z Biedronek
(2020.02.17)

info

10  
  9
Nie ma co porównywać. Każdy ma prawo do strajku, jeśli już do tego dochodzi, to znaczy że jest źle. Nauczyciele wiele stracili na zeszłorocznym strajku-począwszy od pieniędzy a skończywszy na szacunku i godności. Nie dajcie się zastraszyć i zmanipulować. Nie wymiękajcie. Jestem z Wami
Mb (2020.02.17)
Ciekawe jak długo wytrzymają ?? ;) Dla połowy mieszkańców tramwaje są zupełnie nie potrzebne nie musi ich być , zwolnić wszystkich zlikwidować tramwaje inwestować tylko w autobusy !
Wice (2020.02.17)
????
Racja (2020.02.17)
Wytrwajcie a rządzący tym zakładem i miastem wstydzcie się za to że doszło do strajku. Robotnik zawsze jest kopany do czasu. Strajk to ostateczności ale rządzący mają w D wszystko. Liczy się to ze jest tyle wice prezydentów i bez liku biurokratow. W dobie komputerów. Trzymamy kciuki mieszkańcy.
(2020.02.17)

info

24  
  2
Jestem ZA kiedy rererendum ?
(2020.02.17)
Patrząc na wyniki rankingów polskich szkół to w 100% motorniczy dałby sobie radę, bez najmniejszych problemów.
(2020.02.17)
Oszczędności raczej nie będzie tylko wiecej dodatkowych wydatków bo każdego nowego człowieka trzeba przeszkolić i musi przejść kurs który kosztuje około 4 tyś
Strajk! (2020.02.17)