UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżdżą,bo nie mają związków zawodowych i nie ma kto powalczyć o ich dobro,u prywatnego jak nie chcesz robić,to dostajesz kopa w zad.


Anuluj