UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżdżą,bo nie mają związków zawodowych i nie ma kto powalczyć o ich dobro,u prywatnego jak nie chcesz robić,to dostajesz kopa w zad.
Jeżdżą,bo nie mają związków zawodowych i nie ma kto powalczyć o ich dobro,u prywatnego jak nie chcesz robić,to dostajesz kopa w zad.