UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ciekawe co po tramwajach zlikwiduje Wróblewski z koleżkami? wychodzi na ciepłownię ale chyba wcześniej pęknie oczyszczalnia ścieków, no zobaczymy, fakty są niestety takie, że infrastruktura miejska wygląda jak park maszynowy upadającego pgru w 1990 roku, dyrektor pgr miota się się jak szczurek w klatce , nieuniknione i tak nadejdzie
Drugi