UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no i zobaczymy jaki to straszny kryzys bedzie bez tych dotowanych tramwajow, nikt tego nie odczuje bo wiekszosc ma auta a reszta doejdzie autobusem, tory tylko stwarzaja wieksze korki a tramwaje obciazaja budżet, maja byc bo maja bo Elblag ma reprezentowac rozwoj, a jest niedorozwoj, w zakladach kontrole gdzie sa ? fikcja literacka, warunki pracy wyzysk, ale co biedny czlowiek moze zrobic jak sa podludzmi na najnizszej z nadgodzinami bo tak sie szefowi oplaca, Totylko tramwaje wierzcholek gory lodowe ktorej 90 % jest schowana pod tafla depresji tego miasta leczonej Borysami i promocjami z Biedronek