UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma co porównywać. Każdy ma prawo do strajku, jeśli już do tego dochodzi, to znaczy że jest źle. Nauczyciele wiele stracili na zeszłorocznym strajku-począwszy od pieniędzy a skończywszy na szacunku i godności. Nie dajcie się zastraszyć i zmanipulować. Nie wymiękajcie. Jestem z Wami

Mb

Anuluj