UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe jak długo wytrzymają ?? ;) Dla połowy mieszkańców tramwaje są zupełnie nie potrzebne nie musi ich być , zwolnić wszystkich zlikwidować tramwaje inwestować tylko w autobusy !

Wice

Anuluj