UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kogo tam boli, że tyle chcą podwyżki. Mam świetną Maść na BÓL Tylka. .. zapraszam obolałych do mojego gabinetu NFZ płaci

Słodki

Anuluj