UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kogo tam boli, że tyle chcą podwyżki. Mam świetną Maść na BÓL Tylka. .. zapraszam obolałych do mojego gabinetu NFZ płaci
Słodki
Kogo tam boli, że tyle chcą podwyżki. Mam świetną Maść na BÓL Tylka. .. zapraszam obolałych do mojego gabinetu NFZ płaci
Słodki