UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ma co porównywać. Każdy ma prawo do strajku, jeśli już do tego dochodzi, to znaczy że jest źle. Nauczyciele wiele stracili na zeszłorocznym strajku-począwszy od pieniędzy a skończywszy na szacunku i godności. Nie dajcie się zastraszyć i zmanipulować. Nie wymiękajcie. Jestem z Wami
Mb