UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wytrwajcie a rządzący tym zakładem i miastem wstydzcie się za to że doszło do strajku. Robotnik zawsze jest kopany do czasu. Strajk to ostateczności ale rządzący mają w D wszystko. Liczy się to ze jest tyle wice prezydentów i bez liku biurokratow. W dobie komputerów. Trzymamy kciuki mieszkańcy.