232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko NIE MA i NIE MA, NA NIC nie. .. MA. To sobie pokupujcie w Ratuszu więcej samochodów, koniecznie z napędem 4 x 4 tak jak w zeszłym roku. Albo złom z Góry Chrobrego na narty : )Bo zima. .której też NIE MA.
Żygać ..się chce ! (2020.02.17)
pozdrawiam panią co czekała przy przystanku na tramwaj xD
ten pan w autobusie (2020.02.17)

info

22  
  3
Walczcie o podwyżki + zakaz sprzedaży biletów przez kierowców + toalety na zajezdniach, bo póki co robicie jak niewolnicy! Trzymajcie się tam!
Gosc123 (2020.02.17)
50tysiecy strat za jeden dzień przestoju. 60 osób strajkuje x500zl. To daje 30 tysięcy. 20macie do przodu.
Okoń (2020.02.17)

info

18  
  1
Wszystko powinno teraz przestać jeździć. W komunikacji atobusowej jeszcze miej zarabiaja. A jezdza za Tramwaje?!?
Menager (2020.02.17)
Każdy musi mieć predyspozycje do danego zawodu i niekiedy powołanie czy to nauczyciel czy motorniczy. Więc nie każdy nauczyciel nada się na motorniczego i na odwrót Motorniczymi byli nauczyciele ,ludzie ze służby zdrowia oraz wiele różnych zawodów więc to nie tak że motorniczy nie może być nauczycielem czy pielęgniarzem ectera. Każdy zawód jest pożyteczny. Więcej empatii ,zrozumienia ,Szacunku do drugiego człowieka .
PrzodownikPracy (2020.02.17)
Dlaczego nikt nie porównuje pracy motorniczego z np. żołnierzem zawodowym w stopniu szeregowego. Ten dopiero ma "odpowiedzialniśc:, ale za to jaka kasa, dodatki i przywileje. Porównajcie to także z pracą i odpowiedzialnościa nauczyciela.
selavi (2020.02.17)
Praca nauczyciela nie jest taka kolorowa jak ci się wydaje. Nauczyciel spędza mnóstwo czasu na przygotowaniu się do zajęć, za sprawdzanie prac klasowych też nikt mu nie płaci. Wszystko to robi w wolnym od pracy czasie!
Oświata (2020.02.17)
Podwyżki powinni dostać motorniczowie i zaplecze techniczne które zasuwa 24h 7dni w tygodniu. Całe biuro, w którym stanowisk jest za dużo ma i tak za dobrze. Docencie ludzi Panowie Dyrektorzy A ludzie się odwdziecza. Będziecie mieć solidnych pracowników, którzy pracować chcą i robotę swą dobrze wykonują. Związkowcom życzę wytrwałości, dacie radę. A ludziom niestrajkujacym siły i odwagi, aby nie dac się zastraszyć dyrekcji
Kierowczyni (2020.02.17)
Popieram Was całym swoim sercem. Jestem z Wami, pomimo że nie na papierze
Tramwajar (2020.02.17)

info

22  
  5