Wybrany wątek opinii
Pks powinien też się dołączyć do strajku i wtedy kasa się znajdzie
Do moderacji
Odpowiedz
90
24
@... 67 - PKS jest prywatna firmą.
Do moderacji
Odpowiedz
23
2
Wszystko powinno teraz przestać jeździć. W komunikacji atobusowej jeszcze miej zarabiaja. A jezdza za Tramwaje?!?
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
@... 67 - Jak dla mnie to można zlikwidować całą komunikację miejską w tym mieście
Do moderacji
Odpowiedz
9
6