UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko powinno teraz przestać jeździć. W komunikacji atobusowej jeszcze miej zarabiaja. A jezdza za Tramwaje?!?
Menager
Wszystko powinno teraz przestać jeździć. W komunikacji atobusowej jeszcze miej zarabiaja. A jezdza za Tramwaje?!?
Menager