UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko NIE MA i NIE MA, NA NIC nie. .. MA. To sobie pokupujcie w Ratuszu więcej samochodów, koniecznie z napędem 4 x 4 tak jak w zeszłym roku. Albo złom z Góry Chrobrego na narty : )Bo zima. .której też NIE MA.
Żygać ..się chce !