UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nikt nie porównuje pracy motorniczego z np. żołnierzem zawodowym w stopniu szeregowego. Ten dopiero ma "odpowiedzialniśc:, ale za to jaka kasa, dodatki i przywileje. Porównajcie to także z pracą i odpowiedzialnościa nauczyciela.

selavi

Anuluj