A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
hahahaha nareszcie jaki spokój na ulicach i nie musze uwazac na tramwaje, super sie jezdzi i na rondach ruchu nie wstrzymuja. .. super tak z miesiac postrajkujcie. .. dla mnie bomba. .. i zaden mieszkaniec za wami nie bedzie. .. jak nie nauczyciele to teraz dzieci za zakladnikow wzieli i do szkol dojechac nie moga hahahahaha
Oczywiście. Racja. Tam każdy tramwaj ma klimatyzację. Na przystankach są biletomaty i do tego tablice z wyświetlaczem kursów.
Won komuchu.
To pierwszy krok do referendum i odwolania wroblewskiego. W tym miescie nie da sie juz zyc i mieszkac.
Nie ma pieniedzy ? Serio ? To pieknie zarzadzana firma. W takim razie Dyrektor powininen podac sie do dymisji skoro spolka zle funkcjonuje.
Widać jak bardzo bystry z ciebie człowiek. Powiedz nam wszystkim,, Czy nauczyciel odpowiada za coś karnie? W swojej pracy''?? Więc co ty porównujesz inteligenty człeku. Motorniczy musi uważać, żeby jakiegoś podobnego do ciebie nie przejechał jak wejdzie mu na tory. Nie jeździsz wiec zamknij swoje przeinteligente wypowiedzi w swoich ustach.
@ radosny nauczyciel Człowieku nie masz pojęcia o pracy w szkole i dlatego wypisujesz takie dyrdymały.
To wszystko to wina szytów. Od 89 roku układ magdalenkowy nas łupi i wyprzedaje.
@Bartoszz - Jak nauczyciel prowadziłby tramwaj to też by miał odpowiedzialność, nie zmienia to jednak faktu, że nauczyciel zastąpił by spokojnie tramwajarza ale tramwajarz nauczyciela w żadnym wypadku. , zgadzam się z pierwszym wpisem, z drugi wpis to intelekt i rozumowanie na swoim poziomie, co widać po wypowiedzi.
@ Bartoszz Następny który tylko uczęszczał do szkoły i też nie ma pojęcia o pracy nauczycieli. Oj odpowiada za więcej rzeczy niż ci się wydaje. Ale specyfika pracy jest zupełnie inna i nie można tego ze sobą porównywać.