UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nikt nie porównuje pracy motorniczego z np. żołnierzem zawodowym w stopniu szeregowego. Ten dopiero ma "odpowiedzialniśc:, ale za to jaka kasa, dodatki i przywileje. Porównajcie to także z pracą i odpowiedzialnościa nauczyciela.

selavi