UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Walczcie o podwyżki + zakaz sprzedaży biletów przez kierowców + toalety na zajezdniach, bo póki co robicie jak niewolnicy! Trzymajcie się tam!
Gosc123
Walczcie o podwyżki + zakaz sprzedaży biletów przez kierowców + toalety na zajezdniach, bo póki co robicie jak niewolnicy! Trzymajcie się tam!
Gosc123