UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Walczcie o podwyżki + zakaz sprzedaży biletów przez kierowców + toalety na zajezdniach, bo póki co robicie jak niewolnicy! Trzymajcie się tam!

Gosc123

Anuluj