A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sprywatyzować tramwaje to się skończy strajkowanie
Powinno się zlikwidować ZKM i stworzyć jedno Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej. Które jednocześnie zarządzało by Tramwajami i komunikacja autobusową. Nie potrzebne jest utrzymywanie kolejnych zarządów jak np. w Tramwajach, ZKM.
Stuknij się w swój głupi PiSowski łeb. Jestem za tym żeby zorganizować referendum, żeby obłożyć banicją hejterów i skazywać ich na 20 publicznych batów. No co ci da baranie jeden referendum są?Skoro nie ma w budżecie kasy bo z miejskiej kasy wydawane są pieniądze na PiSowskie ogólnokrajowe fanaberie typu 500 plus. Odwołać to trzeba jak naszybciej to PiSowskie truchło, które dobija samorządy!
Pisowska metoda na zaoranie Elblaga już działa od jakiegoś czasu. .. są efekty. .. kontynuacja dewastacji ZAMECH ZWP, EZNS, TRUSO, Spółdzielni Pracy. .. przecież nawet 20 Prezesów z Prezesem Prezesów nie poprawi doli wykluczonych przez pisowskie rządy Elblążan. .. .
"Widzisz belkę w oku brata swego a źdźbła w swoim nie dostrzegasz?"eeehhhhh
A kiedy tu PiS rządził? O ile dobrze pamiętam to od 1999 roku województwem rządzi SLD, PO i PSL cały czas w Elblągu to samo nie licząc krótkiego okresu Wilka. Kto był za tym, żeby Elbląg był w warmińsko-mazurskim? Kto za tym optował? Bo na pewno nie PiS. ? Miejcie pteyendcje do siebie.
Człowieku! Idź do jakiejkolwiek szkoły i dowiedz się ile GODZIN musi pracować nauczyciel, żeby przygotować się do lekcji, sprawdzić klasówki, wypełnić dziennik, odpowiedzieć na pytania rodziców, a lekcji ma w różnych klasach kilka i to nie tylko na ten sam temat! Mścisz się na nauczycielach, bo pewnie wyleli cię ze szkoły za nieuctwo lub głupotę!!!
Ile lat studiów, opłacanych przez rodziców, musi przejść nauczyciel, a ile lat studiów musi przejść motorniczy? Przy całym szacunku dla tego zawodu. Mimo wszystko, proporcje powinny być zachowane. Gdy, po studiach magisterskich podjąłem pracę, zarabiałem tyle, ile zarabiała telefonistka na centralce w tej firmie. I teraz ty tak samo myślisz. Dlaczego!!!
Ten strajczyk ma odwrócić uwage od banasiowo tomkowych rewelacji o pisowskiej, ,służbie Polsce, ,. ..
No i Liszowskiej gest tz buta buca też jest do zatarcia. .. Ogłupianie ludzi, że to samorządy sa winne tym iż jest drożyzna, zamykają się sklepy i sklepiki, dzieciaki tłoczą się w szkołach. Napuszczanie jednych na drugich przrz TVP kurskie. .. no duduowe manewry w walce o kolejne lata długopisowania. .. Kopgoście wybrali do tz większości sejmowej. .. przecież to cztsy TKM!
Chętnie postawiłbym Panu butelkę szampana!!!