UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powinno się zlikwidować ZKM i stworzyć jedno Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej. Które jednocześnie zarządzało by Tramwajami i komunikacja autobusową. Nie potrzebne jest utrzymywanie kolejnych zarządów jak np. w Tramwajach, ZKM.

Kołak