UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kiedy tu PiS rządził? O ile dobrze pamiętam to od 1999 roku województwem rządzi SLD, PO i PSL cały czas w Elblągu to samo nie licząc krótkiego okresu Wilka. Kto był za tym, żeby Elbląg był w warmińsko-mazurskim? Kto za tym optował? Bo na pewno nie PiS. ? Miejcie pteyendcje do siebie.