UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy tu PiS rządził? O ile dobrze pamiętam to od 1999 roku województwem rządzi SLD, PO i PSL cały czas w Elblągu to samo nie licząc krótkiego okresu Wilka. Kto był za tym, żeby Elbląg był w warmińsko-mazurskim? Kto za tym optował? Bo na pewno nie PiS. ? Miejcie pteyendcje do siebie.