UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno się zlikwidować ZKM i stworzyć jedno Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej. Które jednocześnie zarządzało by Tramwajami i komunikacja autobusową. Nie potrzebne jest utrzymywanie kolejnych zarządów jak np. w Tramwajach, ZKM.

Kołak

Anuluj