UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno się zlikwidować ZKM i stworzyć jedno Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej. Które jednocześnie zarządzało by Tramwajami i komunikacja autobusową. Nie potrzebne jest utrzymywanie kolejnych zarządów jak np. w Tramwajach, ZKM.
Kołak