232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wytrwałości, nie dajcie się złamać!!!!
M.m (2020.02.22)

info

0  
  0
Bo związkowcy zawsze siedzą w kieszeni prezesa !!!!!????????????????
GAiT (2020.02.23)