UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stuknij się w swój głupi PiSowski łeb. Jestem za tym żeby zorganizować referendum, żeby obłożyć banicją hejterów i skazywać ich na 20 publicznych batów. No co ci da baranie jeden referendum są?Skoro nie ma w budżecie kasy bo z miejskiej kasy wydawane są pieniądze na PiSowskie ogólnokrajowe fanaberie typu 500 plus. Odwołać to trzeba jak naszybciej to PiSowskie truchło, które dobija samorządy!

Kapelan234