UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Autobusem szybciej i wygodniej. Weźcie wywalcie te tramwaje z miasta, a kase pompować w autobusy i kierowców. Każdy zadowolony. A z motorniczego na kierowcę się przekwalifikować i gra girarrra.

Mieszkaniec Emblonga

Anuluj