UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autobusem szybciej i wygodniej. Weźcie wywalcie te tramwaje z miasta, a kase pompować w autobusy i kierowców. Każdy zadowolony. A z motorniczego na kierowcę się przekwalifikować i gra girarrra.
Mieszkaniec Emblonga