UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiem i o Olsztynie i o Elblągu, bo jestem i tu i tam. Nie wiem co w tym podejrzanego. Trzeba skończyć z nieudolnością. Nie wiem co w Elblągu chcą osiągnąć ludzie, którzy są przeciwko przekopowi, cieszą się jak się wyburza stare budynki- widzisz w Olsztynie nikt nie rozwala starych budynków, tylko je remontują i potem tam jest jakaś restauracja, czy hotel, a u nas się cieszą na portelu w komentarzach, że rozbierają stare budynki, no to jak ma być dobrze? Nie podoba się niektórym kasa na muzea, że pozyskują eksponaty, na galerię itp. Remonty dworów i pałacy. Nie podoba się rozwoj jachtklubów. W Olsztynie to się z takich inwestycji cieszą No i potem mają turystów.