UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Autobusem szybciej i wygodniej. Weźcie wywalcie te tramwaje z miasta, a kase pompować w autobusy i kierowców. Każdy zadowolony. A z motorniczego na kierowcę się przekwalifikować i gra girarrra.

Mieszkaniec Emblonga