UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Durnoty wydadzą masę pieniędzy na utrzymanie komunikacji zastępczej zamiast dać ludziom podwyżki. Dramat elbląski dopiero się zaczyna. Strajkujący nie odpuszajcie. Dość nonszalancji władzy.

Wrr

Anuluj