UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Durnoty wydadzą masę pieniędzy na utrzymanie komunikacji zastępczej zamiast dać ludziom podwyżki. Dramat elbląski dopiero się zaczyna. Strajkujący nie odpuszajcie. Dość nonszalancji władzy.
Wrr
Durnoty wydadzą masę pieniędzy na utrzymanie komunikacji zastępczej zamiast dać ludziom podwyżki. Dramat elbląski dopiero się zaczyna. Strajkujący nie odpuszajcie. Dość nonszalancji władzy.
Wrr