UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

100mln w tym unijnych wpompowano w tramwaje. W razie upadku firmy za niedotrzymanie umów a umową jest trwanie tramwajów przez określony okres czasu w przeciwnym razie pewnie będzie trzeba oddać plus kary odsetki x 3 będzie ze 250mln chyba taki mamy deficyt czyli Elbląg będzie zadłużony na 0,5 mld złotych a to oznacza upadek i bankructwo miasta oby do tego nie doszło.

PLN

Anuluj