232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja się pytam, jak mam skasować bilet, kiedy w komunikacji zastępczej kasowników brak???
Pysia (2020.02.17)
Oczywiście chodziło o michelin.
(2020.02.17)
Można uruchomić zastępczy transport na rzece Elbląg motorówkami. :D inaczej zwanymi tramwajami wodnymi.
(2020.02.17)
Tak obserwujac komentarze to mam wrazenie ze 1 glos na minus przy wybranych komentarzach to cenzor na etacie ?
(2020.02.17)

info

3  
  3
Ja jako nauczyciel dyplomowany nie mam z narodzinami 5 tyś. więc nie gadaj bzdur
Ant (2020.02.17)
Jak zwykle prawda jest taka,dla pracowników nie ma,a góra magdalenkowa ma konta sztywne,czesiek kiszczak się cieszy zza grobu że idzie po jego myśli......
(2020.02.17)

info

6  
  2
No tak.
(2020.02.17)
Tylko motorniczy nie dorobi na drugim etacie, bo musiałby pracować 16 godzin na dobę, a nauczyciel w 8 godz. ma załatwione 2 etaty. Jest różnica?!
(2020.02.17)
Skończy to się tak, iż nadejdzie prywatyzacja TE wymiana całkowita kadry a prywaciarz tak łatwo nie pozwoli na związki zawodowe, i będzie jak w autobusach. Prywatny nazwijmy to inwestor wykupi TE z całą infrastruktórą (kuzyn, brata kogoś tam) za 1 zł. I będą pracować po 10 godz. za pieniądze jakie ustali prezydent z inwestorem, i po kłopocie dla włodarzy. Dla czego autobusy żadna spółka nie strajkuje?? U prywaciarza jak się nie opłaca to zwija interes i koniec (tak jak arriva) niech się miasto martwi - żadnych strajków. Ps. czy miasto "coś ugrało" od Arrivy, za likwidację z dnia na dzień??
Tomasz85 (2020.02.17)
A nie przyszło Ci do głowy, że to wlasnie dlatego, że w Olsztynie jest tak dobrze, to w Elblągu jest tak źle!
Jo (2020.02.17)