UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko motorniczy nie dorobi na drugim etacie, bo musiałby pracować 16 godzin na dobę, a nauczyciel w 8 godz. ma załatwione 2 etaty. Jest różnica?!


Anuluj