UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie przyszło Ci do głowy, że to wlasnie dlatego, że w Olsztynie jest tak dobrze, to w Elblągu jest tak źle!
Jo
A nie przyszło Ci do głowy, że to wlasnie dlatego, że w Olsztynie jest tak dobrze, to w Elblągu jest tak źle!
Jo