UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak obserwujac komentarze to mam wrazenie ze 1 glos na minus przy wybranych komentarzach to cenzor na etacie ?
Tak obserwujac komentarze to mam wrazenie ze 1 glos na minus przy wybranych komentarzach to cenzor na etacie ?