18
08.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oczywiście sędziów miejscowych byłoby więcej ale większość starych sędziów z Elbląga obraziła się na nowy związek ;)
(2020.02.09)
Nie oczekuje nic nadzwyczajnego ale idac na mecz 1 ligi oczekuje sie wiecej a nie pojedynczych kibicow przekrzykujacych sie. Wystarczylo spojrzec na kibicow usara. Oni potrafili przyjechac w wiekszej liczbie to wstyd ale jesli Ciebie taka amatorka zadawala to nie mam pytan.
Benek 22 (2020.02.09)
uważasz, że się obrazili?. Hmm… chyba wiem kto to pisze. .. .
werka (2020.02.09)

info

0  
  0
W poprzedniej rundzie raz byłem na meczu Mebli (oczywiście też przegrali) ale to co panowie graja to amatorka blad na bledzie ,poprostu zenada z tego co widze to zadnych postepow a trener ma się dobrze i tyle
Gosc (2020.02.09)

info

0  
  2
Czterech sędziów w Elblągu - ciekawe skąd takie informacje! Proszę nie pisać bzdur! Kluby maja szkolić sędziów? To jakieś nieporozumienie. WMWZPR totalnie nie panuje nad sytuacją.
(2020.02.09)
Oczywiście, wystarczy spojrzeć skąd byli sędziowie w tym sezonie na stolikach i meczach drużyn młodzieżowych. Ktoś tu chyba myśli starymi informacjami sprzed dwóch sezonów...
(2020.02.09)
Co to za zwrot "ktos tu chyba myśli starymi informacjami"? Jezyk polski się kłania, szkoła podstawowa. No własnie temu skad byli i jak sędziowali trzeba by było się poważnie przyjrzeć. Pozostawiam to bez komentarza.
(2020.02.09)
Jak jesteś zwolenniczką Olsztyna i olsztyńskich "fałszywców'to twoja sprawa i nikt tu cię w Elblągu nie trzyma. Jednak z historii przypomnę Ci, że osoby które dopuszczały się zdrady zawsze miały golone głowy na łyso.
(2020.02.10)