UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czterech sędziów w Elblągu - ciekawe skąd takie informacje! Proszę nie pisać bzdur! Kluby maja szkolić sędziów? To jakieś nieporozumienie. WMWZPR totalnie nie panuje nad sytuacją.
Czterech sędziów w Elblągu - ciekawe skąd takie informacje! Proszę nie pisać bzdur! Kluby maja szkolić sędziów? To jakieś nieporozumienie. WMWZPR totalnie nie panuje nad sytuacją.