UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czterech sędziów w Elblągu - ciekawe skąd takie informacje! Proszę nie pisać bzdur! Kluby maja szkolić sędziów? To jakieś nieporozumienie. WMWZPR totalnie nie panuje nad sytuacją.


Anuluj