UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie oczekuje nic nadzwyczajnego ale idac na mecz 1 ligi oczekuje sie wiecej a nie pojedynczych kibicow przekrzykujacych sie. Wystarczylo spojrzec na kibicow usara. Oni potrafili przyjechac w wiekszej liczbie to wstyd ale jesli Ciebie taka amatorka zadawala to nie mam pytan.

Benek 22