UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście sędziów miejscowych byłoby więcej ale większość starych sędziów z Elbląga obraziła się na nowy związek ;)
Oczywiście sędziów miejscowych byłoby więcej ale większość starych sędziów z Elbląga obraziła się na nowy związek ;)