UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak jesteś zwolenniczką Olsztyna i olsztyńskich "fałszywców'to twoja sprawa i nikt tu cię w Elblągu nie trzyma. Jednak z historii przypomnę Ci, że osoby które dopuszczały się zdrady zawsze miały golone głowy na łyso.