UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie oczekuje nic nadzwyczajnego ale idac na mecz 1 ligi oczekuje sie wiecej a nie pojedynczych kibicow przekrzykujacych sie. Wystarczylo spojrzec na kibicow usara. Oni potrafili przyjechac w wiekszej liczbie to wstyd ale jesli Ciebie taka amatorka zadawala to nie mam pytan.
Benek 22