UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak jesteś zwolenniczką Olsztyna i olsztyńskich "fałszywców'to twoja sprawa i nikt tu cię w Elblągu nie trzyma. Jednak z historii przypomnę Ci, że osoby które dopuszczały się zdrady zawsze miały golone głowy na łyso.