UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W poprzedniej rundzie raz byłem na meczu Mebli (oczywiście też przegrali) ale to co panowie graja to amatorka blad na bledzie ,poprostu zenada z tego co widze to zadnych postepow a trener ma się dobrze i tyle
Gosc