UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W poprzedniej rundzie raz byłem na meczu Mebli (oczywiście też przegrali) ale to co panowie graja to amatorka blad na bledzie ,poprostu zenada z tego co widze to zadnych postepow a trener ma się dobrze i tyle

Gosc

Anuluj