UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja na tym przejściu przechodziłam po godzinie 16.00 to jechało dużo aut na jednym pasie auto się zatrzymało A na drugim dwóch idiotow pojechalo A że ja uczulona na to stałam i klnelam na nich aż samochód 3 sie w końcu zatrzymał i o to tak sobie przeszłam po prostu na niektórych to brakuje slow