Wybrany wątek opinii

O co chodzi? Jeżeli była trzeźwa kierująca to dlaczego zatrzymali prawo jazdy?
blod123 (2020.02.06)
Zmiana przepisów jakaś teraz jak są takie wypadki to zabierają i do sądu czy poszkodowany ma obrażenia czy nie
rebeliant (2020.02.06)
Bo teraz na pokaz zabierają prawko za "prawie" wszystko. Zamiast poprawiać bezpieczeństwo przez prewencję, rozbudowanie infrastruktury, to lepiej "nękać" obwinionych - bo przecież nie ma pieniędzy - na rozbudowę infrastruktury, i ludzi do pracy yyyy służby za takie pieniądze jak oferuje mili tyyy policja.
Tomasz85 (2020.02.07)
Powrót do komentarzy