Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

87
06.02.2020
Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (6 lutego) około godz. 17.30 na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Obrońców Pokoju piesza została potrącona przez kierującą toyotą. Poszkodowana została zabrana do szpitala. Zobacz zdjęcia.

55-letnia kobieta kierująca toyotą jechała ul. Płk. Dąbka w kierunku centrum. Przez przejście dla pieszych przy ul. Obrońców Pokoju przechodziła 72-letnia kobieta, która została potrącona przez kierującą toyotą. Poszkodowana została zabrana przez pogotowie do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej toyotą i nadal prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego zdarzenia.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Znowu !
(2020.02.06)

info

14  
  8
Dzisiaj jakas babcia po godzinie 15 stała na przejściu koło ratusza na czerwonym świetle dobry metr na ulicy. Nie oceniam bo nie wiem jak było ale piesi też muszą myśleć.
Xz (2020.02.06)
Wszyscy muszą myśleć, a to przejście jest bez sygnalizacji, wypadków na nim było co nie miara.
(2020.02.06)

info

32  
  2
Te przejście jest strasznie niebezpieczne, nie raz przechodzę z córką i jeden przepuści, a drugi głąb jedzie i nie patrzy, zdecydowanie potrzebne jest przejście z sygnalizacją. Gdyby dodatkowo było jeszcze z kamerą to takich cwaniaków od razu by się wyeliminowalo zgłaszając dany wybryk na policję.
abcdefghi (2020.02.06)
Baba babę potraktowała. Logika kobiet za kierownicą jest trudna do okiełznania
peter (2020.02.06)
peter jestes chamem, i idiota
(2020.02.06)

info

40  
  22
No i mamy pierwsze kobiece głosy :)
peter (2020.02.06)
Tu powinnam być sygnalizacja świetlna !!!
Niebezpiecznie (2020.02.06)
taka wzmożona akcja policji drony itp, ale kobiety mają to w nosie!
retrt (2020.02.06)
Koniecznie! I jeszcze leżący policjant z 20 metrów przed. I z 20 metrów za,co by prędkości nie nabrał zbytniej. No i by się jakaś kamera przydała też.
J23333 (2020.02.06)