58
04.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kierowca toyoty uderzył w stojącego na poboczu opla, potrącając także znajdującego się przy aucie mężczyznę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ja się pytam kto to pisał?.
pitupitu (2020.02.04)
Komentarz ma na celu nie obrażanie, lecz wykrycie metoda "uderz w stół, a nożyce się odezwa", ilu z Was czuję przynależność do mniejszości narodowych, którymi były zasiedlabo podelblaskie tereny
Filozof (2020.02.04)
Do filozofa,oni niestety już dotarli do Elbląga,okupują wszystkie miejsca pracy,osiedlają się w mieście bo nie chce im lub nie umieją uprawiać ziemi,czego nie dotkną to niszczą,są pazerni ,zawistni,nie interesuje ich przyszłość w sensie ekologii byle dziś spalać szkodliwą płytę...............szkoda słów
(2020.02.04)

info

7  
  8
@Filozof - A sam Elblag to niby NIE?
Na pewno nikomu nic się nie stało? Wygląda to wszystko jakby się stało.
ZenonK (2020.02.04)

info

3  
  0
Mój Panie. Trochę człowieku zgłąb historii, a później wysnuwaj teorie.
Czekam na najbardziej kretyński zapis, że to wina Tuska. No! Który z idiotów się odważy?
Pisała elbląska elyta, no nie mogę hahaha
Z ciebie filozof jak z koziej... Tamte narody były osiedlone w krzewsku, stegnia itp... W Zwierznie i okolicach mieszkają ludzie z centralnej Polski. Wiesz osle gdzie to jest? To teraz spać bo jutro do podstawówki nie zdążysz...
Zites (2020.02.04)
Ktoś powinien zrobić porządek z tą drogą w Stankowie w tej gminie, jest tak wąska i dziurawa, że często trzeba zjeżdżać na pobocze między drzewa, aby 2 pojazdy się wyminęły.
(2020.02.04)

info

3  
  1