UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do filozofa,oni niestety już dotarli do Elbląga,okupują wszystkie miejsca pracy,osiedlają się w mieście bo nie chce im lub nie umieją uprawiać ziemi,czego nie dotkną to niszczą,są pazerni ,zawistni,nie interesuje ich przyszłość w sensie ekologii byle dziś spalać szkodliwą płytę...............szkoda słów